-10%

Акумуляторна пила ZOMAX ZMDC 501 к-кт акумулятор 58V / 4.0 Ah (2 шт)
19 350 ₴
17 434,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7350156,2АКБ
+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна пила ZOMAX ZMDС501
Характеристики:
- Швидкисть обертання ланцюга без навантаження: 5800 об/хв
- Лінійна швидкість обертання ланцюга: 11.2 м/с
- Кількість зрізів на зарядку акумулятора: до 120 розпилів ( дерева діаметром 15 см)
- Еквівалентний рівень вібрації, передня/задня рукоятка: 2.2/2.8 м/с2
- Рівень звукового тиску: 96 дБ
- Крок ланцюга: 3/8", 0.050 у розмірі
- Довжина шини: 40 см (400 мм)
- Об'єм масляного баку: 200 мл
- Вага (без акумулятору і ріжучої гарнітури): 3.8 кг
- Вага(з акумулятором та ріжучою гарнітурою): 6.3 кг
- Тип двигуна: безщітковий електродвигун постійного струму.
Комплектація:
- Акумуляторна пила ZOMAX ZMDС501
- Акумулятор 58V/4.0Ah (2 шт)
- Зарядний пристрій (1 шт)
- Шина ZOMAX (Oregon)
- Ланцюг Oregon
- Чехол ZOMAX
- Комбінований ключ
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Zomax |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 400 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 345 |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 11.2 м/сек |
| Кількість обертів | 5800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Час заряду акумулятора | 120 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 434,80 ₴










