-5%

Бензопила Holzfforma G 111
10 498 ₴
9 973,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: G111
+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Вага: 3,9 кг
- Довжина шини: 30 см
- Потужність: 2,3 к.с / 1,7 кВт
- Об'єм двигуна: 35,2 куб. см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Holzfforma |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Вага | 3.9 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 35.2 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 270 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 973,10 ₴






