
Бензопила Forte FGS-145
5 995 ₴
5 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: FGS-145
Бензопила ланцюгова Forte FGS-145 - потужна і портативна механічна пила, що працює від двигуна внутрішнього згоряння, робочою частиною якої є ланцюгової пильний апарат, що складається із замкнутої в кільце ланцюга, що переміщається по напрямній шині. Ідеально підійде для використання в домашніх умовах. Компактний розмір і невелика вага дозволять швидко і легко впоратися з розпилюванням дров, обрізанням сучків. Висока продуктивність і витривалість бензопили гарантують тривалий термін експлуатації. Комфортна рукоятка не ковзає в руці, а завдяки м'якому покриттю зменшує вплив вібрації на організм. Бензопила має механізм автоматичного зчеплення , що працює по відцентровому принципом, завдяки якому на холостих обертах ланцюг нерухома і безпечна.
Характеристики:
- Вага 5.4 кг
- Гальма ланцюга Так
- Гарантія 1 рік
- Довжина шини 45 см Oregon
- Ланцюг 36 зубів Oregon
- Клас інструменту Побутовий
- Країна походження Китай
- Крок ланцюга 0.325
- Об'єм двигуна 45 см3
- Плавний запуск Так
- Потужність 3200 Вт
- Тип Бензопила
- Тип живлення Бензин
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 9500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Ємність паливного бака | 500 мл |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
- Ціна: 5 695 ₴





