Переваги бензопили EMAS 2511
Стартер з плавним пуском
- Надійний двигун потужністю 1100 Вт / 1,5 к. с.
- Об'єм двигуна становить 25 см. куб.
- Діаметр поршня: 35 мм 2 поршневих кільця (а не 34мм що є стандарт для цієї серії бензопил з двигунами обємом 25 см3 з 1 поршневим кільцем).
- Бензопила працює з шиною 30 см в довжину
- Пластиковий паливний бак на 190 мл
- Ланцюг має 44 ланок 22зуба
- Крок ланцюга 3/8 дюйма
- Бензопила обладнана бічним натягувачем ланцюга
- Бензопила важить 2500 г
Найменша та найлегша пила в світі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Emas |
| Країна виробник | Тайвань |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 12500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Вага | 2.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25 куб. см |
| Потужність двигуна | 1.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 190 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Ні |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴













