-9%

Акумуляторна пила MAT-RIXX MAX
3 500 ₴
3 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: MAT-RIXX MAX
+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна пила MAT-RIXX MAX
Комплектація:
- Акумуляторна пила MAT-RIXX MAX
- Акумулятор 88V/4.0Ah (2 шт)
- Зарядний пристрій
- Шина "8" 20см (1шт)
- Ланцюг (1шт)
- Пластиковий кейс
- Двигун безщітковий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Matrix |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Об'єм масляного бака | 100 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 88 В |
| Час заряду акумулятора | 120 хв |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Набір насадок | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴




