Газова плита туристична портативна
Переваги:
- Проста у використанні
- Компактна
- Має п'єзоелектричне запалювання
- В комплекті має зручний кейс для зберігання
Характеристики:
- Потужність: 2500 Вт
- Паливо: пропан, бутан
- Витрата газу: 150г/год
- Розмір у складеному стані: 34х26х8,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Portable |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Витратуа газового палива | 150 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Кераміка |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Клямка |
| Час безперервної роботи | 3 годин |
| Вага | 1.3 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 9 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴






