
Електричний перфоратор Haisser HB-42S
5 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 122214
+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний перфоратор Haisser HB-42S має потужність двигуна 2000 Вт і силу удару 10 Дж. Додаткова передня рукоятка може обертатися на 360⁰ для зручності в роботі. Оснащений системою SDS-max для швидкої та зручної заміни бура. Є антивібраційна система.
Це потужний будівельний інструмент, призначений для швидкого та ефективного виконання різних ремонтно-будівельних робіт: довбання, розколювання та розщеплення міцних матеріалів – бетонних та цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід; свердління отворів у цеглі, бетоні, природному камені, асфальті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-max |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна кількість ударів | 3800 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 10 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Вага | 7 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 42 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 120 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 600 ₴


