Комплектація:
- Шина 40 см
- Ланцюг
- Ємність для паливної суміші
- Набір інструментів для обслуговування
- Інструкція з експлуатації
Характеристики:
- Робочий об'єм: 52 куб.
- Потужність 4,1 Вт
- Вага: 6 кг
- Довжина шини: 40 см
- Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 40 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴












