
Ключ трубчастий 8х10мм. CarLife
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: WR2010
+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ трубчастий 8х10мм. CarLife
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CarLife |
| Країна виробник | Україна |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | I-подібний (під викрутку) |
| Розмір min | 8 мм |
| Розмір max | 10 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴


