
Акумулятор Long KPH100-12AN (AGM)
13 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: KPH100-12
+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Герметична акумуляторна батарея Long KPH100-12AN (AGM Мульти-гель) забезпечує високу продуктивність та тривалий термін служби 12 років. Акумулятор спеціально розроблений для систем накопичення енергії та систем резервного живлення.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 29.5 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Kung Long |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Час заряду акумулятора | 10 годин |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Номінальна робоча напруга | 10.8 В |
| Струм заряду | 14.4 А |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 500 ₴






