
Круг відрізний по металу та нержавіючій сталі 230х2,0х22,2 мм Haisser (1 шт)
58 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4111707
+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний по металу та нержавіючій сталі 230х2,0х22,2 мм Haisser (упаковка 50 шт)
- Діаметр: 230 мм
- Товщина: 2,0 мм
- Посадка: 22,2 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Товщина | 2 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴



