Характеристики:
- Об'єм: 16 літрів
- Тип насоса: діафрагмовий насос
- Привід насоса: електродвигун 12В
- Джерело живлення двигуна: акумулятор 12 В, 8 А/ч
- Електроживлення зарядного пристрою: 220 В, 50 Гц
- Запірний пристій: кран
- Брандспойт: сталевий, збірний 65-110 см
- Довжина шланга: 100 см
- Розмір: 38х21х48 см
Комплектація:
- Обприскувач
- Зарядний пристрій: 1 шт.
- Форсунка: 3 шт.
- Керівництво з експлуатації: 1 шт.
- Коробка: 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АГРОС |
| Об'єм бака | 16 л |
| Колір | Зелений |
| Продуктивність | 0.6 літр/хв |
| Довжина шланга | 100 см |
| Стан | Новий |
| Загальна вага | 4.4 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Довжина розпилювальної трубки | 65 см |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴






