Бензопила Oleo-Mac GSH 56 являє собою надійну бензопилу побутового класу. Укомплектована пильною шиною та ланцюгом від американського виробника Oregon.
Бензопила оснащена надійним алюмінієвим картером, витривалим нікельованим циліндром, кованим сталевим шатуном та колінвалом, надійними підшипниками поршньової групи, кільцями та поршнем. За подачу паливної суміші відповідає карбюратор від виробника Walbro.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Oleo-Mac |
| Країна виробник | Італія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 5.4 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 54.5 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 998 ₴





