Бензопила Oleo-Mac GSH 40 - це потужна ланцюгова пилка потужністю 38,9 куб. см, яка здатна розвивати потужність 2,3 л. (1,7 кВт)., оснащена гібридною антивібраційною системою (3 пружини + 2 гумові опори), технологією "EasyOn", що полегшує якість запуску. Дана модель відноситься до класу компактних ланцюгових пилок, розроблена з використанням технології, що застосовуються в моделях з більш високою потужністю. Забезпечуючє найкращу продуктивність за умов максимального комфорту та безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Oleo-Mac |
| Країна виробник | Італія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 220 мл |
| Вага | 4.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 38.9 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 320 мл |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 896 ₴



