Покращена версія мотокоси FORTE БMK-2553М з оновленим дізайном.Агрегат працює на бензіне.Надежний помічник для швидкої роботи при схилі трави різного ступеня жорсткості, на рівній або горбистій площі. Ця мотокоса має широкий спектр застосування, все завдяки тому, що є два види ріжучої системи. Ви можете вибрати волосінь або ніж. Ширина покоси при роботі з кордом становить 410 мм, з ножем - 250 мм. Апарат працює на оновленому двигуні потужністю 3200 Вт. Він здатний за одну хвилину провести до 7000 оборотів. Всі деталі двигуна виконані з якісного і міцного матеріалу, це сприяє збільшенню моторесурсу апарату. Передбачено паливний бак об'ємом 1 літр, що забезпечує тривалу роботу без дозаправки. Для вашої зручності в комплекті йде широкий плечовий ремінь - він рівномірно розподіляє навантаження по спині і робить вашу роботу комфортною. Якісна збірка, зручна рукоятка, використання сучасних технологій, невелика вага і розміри - запорука якісної та успішної роботи! Функції: Регулювання висоти ручки Ремінь на плече Автоматичне регулювання довжини волосіні Дозволяє працювати в важкодоступних місцях (навколо дерев, вздовж паркану, бордюру ).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 3.2 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
- Ціна: 3 274 ₴



