
Мотокоса бензинова Forte MK-152S
4 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 114291
+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для догляду за вашим газоном ідеально підійде мотокоса Forte MK-152S. Ефективна і потужна модель, яка стане в нагоді в господарстві власникам приватних будинків, дач і садових ділянок. Гарантія на дану мотокосу становить 2 роки. Вона дуже ефективна і потужна, її робота відрізняється хорошою продуктивністю і стабільністю. Модель Forte MK-152 комфортна у використанні, бензиновий двигун має високу потужність 2800 Вт, продуктивністю і витривалістю. Тривалий період роботи мотокоси гарантує місткий паливний бак на 1.2 л. У комплекті йде ніж і трипроменевою ріжучий диск. Волосінню дуже зручно і безпечно косити на нерівних поверхнях і біля бордюрів. Завдяки зручній велосипедної рукоятці мотокосою легко управляти, руки не втомлюються і не ковзають. Міцний корпус захищає механізм від зовнішніх пошкоджень. Має невелику вагу в 7.2 кг і компактні габарити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 2.8 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴


