
Мотокоса ZOMAX ZMG 3601 4T
8 550 ₴
- Під замовлення
- Код: 7350124
Відправка з 09 квітня 2026+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотокоса ZOMAX ZMG 3601 4T
У 4-х тактном двигуні мотокоси ZOMAX ZMG 3601 4T використовується механізм який забезпечує придушення вібрації, плавну роботу, низький рівень шуму завдяки оптимізації систем подачі масла для змащення деталей мотокоси, а також для ефективності згоряння палива в бензиновому двигуні і продовження його терміну служби. Двигун мотокоси відноситься до енергозберігаючих двигунів з низькою температурою.
Мотокоса ZOMAX ZMG 3601 4T оснащена стандартною конструкцією у вигляді прямої металевої штанги і верхнім розташуванням двигуна. Якісна збірка всіх елементів інструменту дозволяє виконувати навіть саму інтенсивну роботу.
Характеристики:
- Максимальна швидкість обертів: 9000 об/хв
- Кількість обертів на холостому ходу: 3000 об/хв
- Об'єм паливного баку: 650 мл
- Об'єм двигуна: 35.8 см.куб
- Потужність двигуна: 0.8 кВт
- Довжина робочого валу: 1500 мм
- Вага: 8 кг
- Гарантія: 12 місяція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zomax |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 1 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 430 мм |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 35.8 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 550 ₴






