
Станок заточний електричний ES002 (220v д.-105х22мм.) PRO SERIA WINZOR
1 620 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3460112
+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Станок заточний електричний ES002 (220v д.-105х22мм.) PRO SERIA WINZOR
При використанні бензо- або електропил будь-який користувач зіштовхувався з проблемою, коли при контакті з твердою або металічною поверхнею пильний ланцюг починав втрачати свої властивості. Звісно, можна купити новий ланцюг, або заточувати старий за допомогою напилків, ручних заточних пристроїв, а можна використовувати Заточний електричний станок WINZOR PRO SERIA!
Цей станок можна з легкістю використовувати вдома, Він дуже простий у використанні.
Станок працює на звичайній побутовій електромережі у 220V. Діаметр диску станка 105х22.2 мм, а його максимальні оберти дорівнюють 4800 об/хв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winzor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 85 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 4800 об/хв |
| Кут нахилу | 35 град. |
| Максимальний діаметр диска | 105 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴


