Бензопила ZOMAX ZMС 7501 - це пила з класу професійних інструментів. Вона поєднує у собі співвідношення вартості та якості, чудової номінальної потужності та доступності деталей для її обслуговування. Виріб чудово впорається з будь-якими завданнями по розпилу деревини - для цього пила укомплектована оригінальним ланцюгом та шиною Oregon.
Не велика вага ZOMAX ZMС 7501 поєднується з ергономічністю та міцністю корпусу. Також унікальна будова та кріплення деталей дасть змогу Вам займатись технічним обслуговуванням пристрою без будь-яких додаткових інструментів.
Характеристики:
- Двигун: 2-х тактний
- Потужність: 3.2 кВт/4.3 к/с
- Об'єм двигуна: 73.5 куб.см
- Об'єм топливного баку:720 мл
- Об'єм масляного баку:400 мл
- Максимальна кількість оборотів: 12500 об/хв
- Вага:7.1 кг
- Гарантія: 24 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zomax |
| Вага | 7.2 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 400 мл |
| Рівень шуму | 116 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 73.5 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 720 мл |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 950 ₴












