Бензопила WINZOR CLC 145 відноситься до бензопил для домашнього використання, але не зважаючи на це її часто використовують і у професійних цілях.
Бензопила укоплектована якісною шиною та ланцюгом з серії WINZOR. Також на цій бензопилі встановлений карбюратор Walbro. Задня рукоятка та ручка стартеру прогумовані.
Характеристики:
- Двигун: 2-х тактний
- Потужність: 1.8 кВт/2.5 к/с
- Об'єм двигуна: 45 см.куб
- Об'єм паливного баку: 500 мл
- Об'єм масляного баку: 250 мл
- Гарантія: 24 місяці
- Вага: 4,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Winzor |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 500 мл |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴







