Компактна бензопила ZOMAX ZM 2000 - це бензопила, працювати якою з легкістю можна одною рукою. Вона чудово підходить для обрізки гілок, заготівлі дров на зиму та інших робіт в саду та присадибних територіях, а також для майстрів, які займаються будівництвом дахів. Не велика вага, зручність та ергономічність корпусу робить пилу максимально зручною у використанні.
Харктеристики:
- Двигун: 2-х тактний
- Потужність: 0,55 кВт/0.75 к/с
- Об'єм двигуна: 18.3 см.куб
- Максимальна кількість обертів:11000 об/хв
- Оберти на холостому ходу: 3000 об/хв
- Об'єм паливного баку:170 мл
- Об'єм масляного баку: 200 мл
- Вага: 2.5 кг
- Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zomax |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина шини | 250 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 116 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 18.3 куб. см |
| Потужність двигуна | 0.75 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 170 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 056 ₴



