-2%

Бензопила ZOMAX ZMC 5601
7 200 ₴
7 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZMC5601
+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензопила ZOMAX ZMC5601 створена для швидкого розпилювання деревини різної товщини. У виробі встановлений потужний 2-х тактний двигун з частотою обертів 12500 об/хв, паливні і масляні баки на 450 і 260 мл відповідно. Завдяки цим параметрам інструмент буде зручним у користуванні вдома. Конструкція пили включає у себе зручні рукоятки та зручне розташування кнопок управління.
Бензопила оснащена пелюстковими клапанами, за допомогою яких паливна суміш, потрапляючи у камеру згоряння перетворюється в туман, завдяки чому покращується згоряння паливної суміші і зростає потужність роботи двигуна.
Характеристики:
- Двигун: 2-х тактний
- Потужність двигуна: 2.6 кВт/3.5 к/с
- Максимальна кількість обертів: 12500 об/хв
- Гарантія: 24 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zomax |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.2 кг |
| Довжина шини | 380 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 54.5 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 450 мл |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 056 ₴


