Топ продаж
-2%

Бензопила ZOMAX ZM 5050
5 895 ₴
5 777,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZM5050
+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензопила ZOMAX ZM5050 створена для швидкого розпилювання деревини різної товщини. У виробі встановлений потужний 2-х тактний двигун з частотою обертів 11000 об/хв, паливні і масляні баки на 520 і 260 мл відповідно. Завдяки цим параметрам інструмент буде зручним у користуванні вдома. Конструкція пили включає у себе зручні рукоятки та зручне розташування кнопок управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Zomax |
| Довжина шини | 380 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 50 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
| Ємність паливного бака | 520 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 777,10 ₴



