Бензоп
ила - ZMX 5410 (2.2kw/3.0kh/5.0kg. Модель ZM5410Бензопила ZOMAX ZM 5410 створена для швидкого розпилювання деревини різної товщини. У виробі встановлений потужний 2-х тактний двигун з частотою обертів 11000 об/хв, паливні і масляні баки на 520 і 260 мл відповідно. Завдяки цим параметрам інструмент буде зручним у користуванні вдома. Конструкція пили включає у себе зручні рукоятки та зручне розташування кнопок управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Zomax |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 380 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 116 дБ |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 520 мл |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 860,40 ₴



