
Ніж з победітом Кракен Тарілка 255 мм
329,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 104009
+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж для мотокоси з победітом Кракен Тарілка 255 мм 40Т 25,4 посадка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Ніж |
| Застосування | Мотокоса |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Особливості диска/ножа | |
| Діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадки диска/ножа | 25.4 мм |
| Кількість зубів | 40 шт. |
| Заточка диска/ножа | Одностороння |
| Побідитові напайки | Так |
| Перфорація | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.57 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,90 ₴





