Акумуляторний лобзик Haisser JS-206S - це надійний інструмент високої якості, який застосовується у столярному виробництві. За допомогою даної моделі Ви зможете розпиляти різні види матеріалів, таких як фанера, ДСП, ламінат, пластик, метал. Працює лобзик від акумуляторної батареї 18 В, що дозволяє працювати в місцях де немає мережі 220 В. З лобзиком HAISSER JS-206S дуже комфортно працювати завдяки низькому рівню шуму та вібрацій, малій вазі та наявності регулювання обертів.
Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту
Особливості:
- Маятниковий хід.
- Підсвічування робочої зони.
- Безінструментальна заміна полотна.
- Можливість зміни кута пропила на кут до 45° праворуч та ліворуч.
- Плавне регулювання швидкості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | HAISSER |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 2300 ход/мин |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Вес | 2.5 кг |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 65 мм |
| Максимальная глубина пропила (цветного металла) | 14 мм |
| Максимальная глубина пропила (стали) | 8 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Маятниковый ход | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 951 ₴



