
Круг відрізний по металу та нержавіючій сталі 125х1,2х22,2 мм Haisser (1 шт)
22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4111702
+380 (50) 666-63-79
Золтанповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний по металу та нержавіючій сталі 125х1,2х22,2 мм Haisser (упаковка 50 шт)
- Діаметр: 125 мм
- Товщина: 1,2 мм
- Посадка: 22,2 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Товщина | 1.2 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴



