Електрична ланцюгова пила AL-KO EKS 2400/40
Особливості моделі:
- Обробка деревини середніх розмірів - пильна оснастка 40 см забезпечує ефективне виконання обрізання гілок та сучків на деревах та чагарниках у саду, обробка пиломатеріалів, заготівля дров - від валки лісу аж до розпилу колод на цурбаки.
- Швидке та рівне розпилювання деревини будь-якої породи - пиляльне оснащення з довжиною 40 см та швидкістю ланцюга 13,5 м/c дозволяє виконати рівний та швидкий різ пиломатеріалів з м'яких та твердих порід деревини.
- Компактні габарити для роботи в обмеженому просторі - компактна конструкція інструменту, завдяки поперечному розташуванню електродвигуна, дозволяє застосовувати його в обмежених умовах, наприклад, робити висотні роботи над головою.
- Безпека та тривалий період застосування інструменту - оптимально збалансована конструкція дозволяє безпечно та без втоми застосовувати електропилу. Електричне гальмо швидко зупиняє ланцюг.
- Повна готовність до роботи - легкий натяг ланцюга + включення в розетку 220 В, і інструмент готовий виконувати розпил.
- Довговічна пильна гарнітура - зносостійка шина та ланцюг з автоматичним мастилом (у конструкції інструменту - бак з маслом та індикатором рівня масла) .
- Зручний та надійний хват - дві рукоятки (основна та додаткова) з покриттям із протиковзного матеріалу.
- Екологічність - електродвигун не робить шкідливих вихлопів в атмосферу, тому пилку можна застосовувати для роботи в закритому приміщенні (наприклад, столярна майстерня).
- Велика вага - мідна обмотка електродвигуна робить цю пилку більш масивною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | AL-KO |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.5 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Вага | 6 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴



